حرکت در سطح

 • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

  و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

 • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

  رضا قاسمی، نویسنده‌ی شناخته شده و خالق آثاری چون "همنوایی شبانه ارکستر چوب‌ها"، این روزها دارد آخرین قصه خود را در فیس‌بوک منتشر می‌کند. او با ما از دغدغه‌های نویسنده‌ای می‌گوید که در زمانه فیس‌بوک می‌زید و می‌نویسد.

 • عدوی تو نیستم من، انکار توام

  ناما جعفری، شاعر بیست و هفت سالۀ ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

 • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

  آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

 • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

  هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

سه پنج کی بود

درود مخاطب گرامی…. 
نشریه الکترونیکی سه پنج که(صدای مستقل ادبیات ایران) خوانده می شود، از بیست ویک آذرماهِ سال هزار و سیصد و هشتاد و شش خورشیدی برابربا ۱۲دسامبر۲۰۰۷میلادی، مصادف با تولد احمدشاملو شاعر بزرگ ایرانی، فعالیتِ خودرا آغاز کرد، سه پنج در نبود نشریات کاغذی و سایت های مستقل ادبی به وجودآمد.سه پنج آماده تازه دیدن و تازه خواندن است پس دوستانی که احساس می‌کنند مطالبی خارج از گرایش‌های نوشتاری رایج می‌نویسند سه پنج را خانه‌ی خود بدانند تنها شرط ما یک مسئله است که تمام دبیران سه پنج، اوی مخاطب و حتی خالق اثر،بتوانیم بارها و بارها دچار وسوسه‌ی خواندنش بشویم. سپنج دارای خبرخوان (جستجوگر) می باشد براین اساس لینک های که از + به سایت ها و وبلاگ های دیگرمیدهدممکن است هرثانیه،هردقیقه،هرساعت،هرده ساعت و هرصدساعت تغییرکند.سه پنج دارای لوگو خاصی نیست. هرشماره لوگواختصاصی خودرادارد.
سه پنج اولین رادیواینترنتی ادبیات ایران را پخش می کند/پخش کرده است/پخش همچنان خواهدکرد.

سه پنج اولین تلویزیون اینترنتی ادبیات ایران را برنامه سازی می کند/برنامه سازی کرده است/برنامه سازی همچنان خواهدکرد.

تمام مخاطبان سه پنج می توانند دبیران بعدی این سایت باشند.
تلاش می کنیم منتشرشویم.
سه پنج می گوید،بعضی ازحرف ها جواب ندارند.

از اینکه برای ما مطلب می فرستید ممنونیم، مطالب شما را می خوانیم و بعد پابلیش می کنم، تنها دلیلی که می تواند از انتشارمطالب شما مخاطب جلوگیری کند فحاشی ویا هجویاتیست که به اینجا مرتبط نمی شود. دبیران بخش های مختلف سایت سه پنج از انجام این ممیزی ناخشنودیم.

اگردوست داشتید برای مامطلب بفرستید
اگردوست داشتید مارا لینک بگیرید
اگردوست داشتید مارابخوانید
…………………………………………..
سردبیر:ناما جعفری
nama61j@gmail.com

دبیر باجه ی شعر:پیام فتوحیه پور
payam.fotouhi@gmail.com

دبیر باجه ی ترجمه: مودب میرعلایی
moaddabm@yahoo.com
…………………………………..
با نشانی زیر برای ما ایمیل بفرستید
۳panjlitr@Gmail.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر